2010-03-29
Hip-hop tylko dla dorosłych

O.S.T.R.,Kochan+Dj Haem;Styl V.i P.+Dj Morda;Skorup+Dj HopBeat;Bosiu(beatbox)

Loud District Promotions i Exces Designz przy współpracy ze Stowarzyszeniem Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży i Harvis Pub zapraszają na koncert Adama Ostrowskiego-O.S.T.R. w niecodziennej scenerii starego parku maszyn gliwickiej Fabryki Drutu.Wraz z Ostrym na scenie pojawi się Kochan i Dj Haem prezentując materiał z jedenastego już w kolekcji artysty albumu „TYLKO DLA DOROSŁYCH”,który został znakomicie przyjęty przez słuchaczy.
www.youtube.com/watch?v=WnarUJLbZwU


(powiększ)

O.S.T.R.: „Pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie 6 lat. Pierwszy raz pisałem teksty według z góry obranego scenariusza. Nie mogłem sobie przez to pozwolić na jakikolwiek brak konsekwencji w pisaniu tekstów. Starałem się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było. Ze względu na oryginalność projektu chcielibyśmy resztę szczegółów zachować w tajemnicy do samej premiery… By znaleźć odpowiednią ilość brzmień przekopałem około 1000 polskich i nie polskich płyt winylowych, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobre winyle są wśród nas na wyciągnięcie ręki.”

Tej samej nocy na jednej scenie wystąpią również Paweł K .i Viruz z gliwickiej formacji Styl V.i P. prezentując obok starych utworów znanych już od lat szerokiej publiczności materiał z nowego albumu ”N.M.T.N.Z.” Prawdopodobnie już w kwietniu zagości na półkach salonów muzycznych a zespół wyruszy w trasę koncertową wspierany przez Dj’a Morda(Lion Kingz Crew).
www.youtube.com/watch?v=Tj7omCgODdM

Kolejnym gliwickim artystą,który opowie nam o “drodze watażki” bo tak zatytułowana jest jego ostatnia płyta będzie SKORUP. Album “DROGA WATAŻKI” nagrano dla FANDANGO RECORDS w 2009 roku,gościnnie udzielili się min.:GRUBSON,METROWY,MAJKEL,SIWY. Skorup to mega ekscentryk, który zawsze zaskakuje autorską wizją hip hopu i pełnym zaangażowaniem w to co robi. Za adapterami stanie Dj HopBeat.
www.youtube.com/watch?v=QdKNpp9NcTA

Czas pomiędzy koncertami poświecony zostanie dla młodego i niezwykle utalentowanego beatboxera BOSIU.
www.youtube.com/watch?v=AnWL8Av6dOQ

Zapraszamy!

23.04.2010 START 20:30

FABRYKA DRUTU; GLIWICE, ul. DUBOIS 22

WYSTĄPIĄ:
O.S.T.R. , KOCHAN , DJ HAEM
STYL V.i P. , DJ MORDA
SKORUP , DJ HOPBEAT
BOSIU

BILETY: Przedsprzedaż 25 zł , dzień koncertu 30 zł ( LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

PUNKTY SPRZEDAŻY: YARD SKATESHOP, ul. DWORCOWA 20-22, GLIWICE
ANDEGRAND SKATESHOP, ul. PLAC INWALIDÓW WOJENNYCH 16-18, GLIWICE
CZAS – SALON WYDAWNICZY, ul. ZWYCIĘSTWA 1, GLIWICE
oraz na WWW.HIP-HOP.PL

ORGANIZATORZY: Loud District Promotions, Excez Designz, Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży, Harvis Pub

SPONSORZY: LECH-BROWARY WIELKOPOLSKIE-KOMPANIA PIWOWARSKA, WUJO.

ODWIEDŹ:
www.asfalt.pl
www.bongs.pl
www.myspace.com/stylvip
www.stylvip.com.pl
www.myspace.com/bosiu
www.myspace.com/twojziombel

KONTAKT: louddistrict@gmail.com , +48794387804