2011-05-04
Ludzie Lasu Session III

Zapraszamy na trzecią edycję imprezy Ludzie Lasu Session. Jeżeli chcesz poczuć zapach lasu w środku miasta wpadaj koniecznie 6 maja do Starej Fabryki Drutu w Gliwicach.

LUDZIE LASU SESSION 3:
SKORUP + DJ Hopbeat
Majkel + Biak + DJ HWR
BUKA
Atak Serca
Mojito Conga

Wizuale: FLU
Beatbox: ZGAS

Bilety: 15 zł przedsprzedaż / 20zł w dniu imprezy

BILETY DO NABYCIA:
SALON WYDAWNICZY "CZAS" UL. ZWYCIĘSTWA 1
SKLEP TABAKIERA UL. KRUPNICZA 7
SKLEP "ANDERGRAND" PL. INWALIDÓW WOJENNYCH 16-18
ZAPRASZAMY!! BILETY W CENIE 15zł do 5 MAJA !!!

Zagrają:

SKORUP

Prapremierowe wykonanie albumu „Etos Kowboja”, który już 15 maja ukaże się nakładem wydawnictwa MaxFloRec. Pierwsza i jedyna okazja by usłyszeć spójną koncepcję nowego albumu przed premierą. Wraz ze Skorupem na scenie pojawią się goście z płyty – czynimy starania by pojawiło się ich jak najwięcej – więcej informacji na ten temat wkrótce.
Skorup jak zawsze pojawi się na scenie wraz z DJ Hopbeatem.

MAJKEL

Rapowy koncert Majkela odbędzie się z towarzyszeniem Biaka stukającego w MPC oraz ogarniającego gramofony DJ HWR’a. Główną okazją dla której odbędzie się ten występ jest premiera pierwszego wideoklipu Majkela do utworu pt. „Nikt”.

BUKA

Reprezentujący Gdańsk raper po raz pierwszy pojawia się w Gliwicach. Po świetnym internetowym odbiorze jego utworów, polecamy sprawdzić jak radzi sobie na żywo. Buka jest kolejnym przygotowującym płytę dla MaxFloRec artystą. Pierwsze zapowiedzi „Pokoju 003” można już obejrzeć w Internecie.

ATAK SERCA

Projekt prezentujący mieszankę gatunków muzycznych w akustycznej formie, w którego składzie starzy gliwiccy wyjadacze:
Zajonc (wokal, przeszkadzajki)
Słoń ( gitara akustyczna)
Pablo (kongi, instrumenty perkusyjne)

MOJITO CONGA

Projekt Mojito Conga jest to połączenie koncertu z elementami tańca, kuglarstwa i teatru tworząc w całości niezwykły nastrojowy i porywający show. Występy grupy wprowadzają widzów w wyjątkowy nastrój fascynacji ogniem , a grane oryginalne rytmy afrykańskie, brazylijskie i bałkańskie porywają do tańca i do wspólnej zabawy.
Wspaniała trójca ognistych żywiołów: Bębny, Taniec i Ogień spotkają się w tym samym czasie i jednym miejscu! Zwycięzcy konkursu „Fire and Drums” na odbywającym się podczas całego lata w Gliwicach festiwalu „Ulicznicy”.