2011-05-26
Fest Ślůnski Fest

11 czerwca odbędzie się charytatywny koncert: Fest Ślůnski Fest, czyli Bardzo Śląski Festiwal, jest wydarzeniem muzycznym, podczas którego publiczność będzie miała okazję wysłuchać występów artystów tworzących niekonwencjonalną muzykę ściśle osadzoną w realiach Śląska.

W sobotę 11 czerwca 2011 na scenie gliwickiej Starej Fabryki Drutu zaprezentują się najważniejsze postacie nurtu - Hasiok, Dohtor Miód, Ausdruck i Fifidroki, wystapią także Muzyka dla Miasta oraz Małpy w Czerwonym. Każdy z artystów tworzy sztukę unikatową, tak w warstwie muzycznej, jak i tekstowej, sięgającej od groteski, banału, żartu, po tematykę bardzo mocno zaangażowaną społecznie.

Niestandardowy jest też cel Bardzo Śląskiego Festiwalu – dochód z festiwalu zostanie przekazany na pomoc Pawłowi Lewkowi w walce z chorobą Buergera. Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie „Cała Naprzód”, zajmujące się organizacją imprez artystycznych ukierunkowanych na pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Festiwal współorganizuje Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży, Stowarzyszenie Ludzie Lasu oraz Stowarzyszenie GTW.

Bilety-cegiełki, w przedsprzedaży w cenie 15 złotych, można rezerwować pod adresem kontakt@calanaprzod.org lub nr telefonu Stowarzyszenia „Cała Naprzód” – 511 141 197.

Fest Ślůnski Fest jest niepowtarzalną okazją do zetknięcia się ze sztuką nieszablonową, wielowymiarową, a jednocześnie, poprzez swoją formułę, stwarza możliwość czynnego udzielenia pomocy osobie potrzebującej.

Zapraszamy do rezerwacji biletów i pilnego śledzenia kolejnych szczegółów związanych z Bardzo Śląskim Festiwalem! O samym wydarzeniu można dyskutować na stronie:
www.facebook.com/calanaprzod(powiększ)