2012-10-04
GRUBSON & BRK

Stowarzyszenie Ludzie Lasu zaprasza na:
GRUBSON & BRK jako GRUBY BRZUCH !!!

06.10.2012 STARA FABRYKA DRUTU
GLIWICE ul. Dubois 22

Start 19.00 koniec 2.00
Bilety 30 przedsprzedaż /35 w dniu imprezy

Dostępne:
CZAS Salon wydawniczy, ul. Zwycięstwa 1, Gliwice
GABBA - Sklep muzyczny, GCH ul. Zwycięstwa 52 A, pasaż - podziemia BOX nr 7


(powiększ)

GrubSon robi kolejny krok do przodu. Po dwóch świetnie przyjętych albumach rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy z BRK - opolskim producentem, dj'em oraz raperem.
Artyści na początku 2012 roku zamknęli się w Kurnik Studio i przygotowali różnorodny materiał, który dla polskiej sceny muzycznej będzie sporą dawką pozytywnej energii. Połączenie dwóch charyzmatycznych osobowości scenicznych jest gwarancją, że "Gruby Brzuch" to również kolejny ciekawy rozdział w karierze GrubSona, którego wokal doskonale współgra z niskim głosem BRK. Do tworzenia materiału na album zostali zaproszeni tacy artyści jak Jarecki, Bu czy Jotoskleja.

A już 6 października pojawią się w gliwickiej Starej Fabryce Drutu !

Support:
LENIWE GŁOWY
STYLOOJEDEN (Puq & Zonk)
dj.Hopbeat
dj. TotentOn

LENIWE GŁOWY – Zespół założony przez wokalistkę Magdalene Soczawe i rapera Majkela, łączący gatunki, w których oboje wcześniej zdobywali doświadczenia, w nową jakość. W tym projekcie stawiają na emocjonalny przekaz połączony z ciekawą trudną do sklasyfikowania muzyką. Łącząc brzmienie żywych instrumentów z samplingiem tworzą most miedzy hip-hopem, r’n’b, rockiem i wpływami klubowymi. Jedynym kierunkiem nadanym ich twórczości jest brak sprecyzowanego kierunku – tylko ciągłe poszukiwanie idealnej równowagi międzygatunkowej.

Historia STYLOOJEDEN zawiązała się w 2008 roku, kiedy Puq, Zonk (obydwaj wcześniej współpracowali w Projektorze) oraz Atim postanowili podjąć się stworzenia nowego projektu muzycznego. Pierwsze produkcje sygnowane nową marką powstawały bardzo szybko i w 2009 roku artyści zostali zaproszeni przez Rahima na składankę "Podaj dalej", gdzie znalazł się utwór "Nie ma tego złego". Od grudnia 2011 artyści na stałe są związani z MaxFlo, co zaowocowało wydaniem ich debiutanckiej płyty "Z tylu jeden".

Wiecej informacji: www.facebook.com/starafabrykadrutu