2012-10-04
Spotkania Alternatywne

Stara Fabryka Drutu, ul Dubois 22 Gliwice
12 października godz. 20.00

BILETY: 30 PLN
przedsprzedaż: 25 PLN

Bilety do nabycia w sekretariacie (pok 27) GCE Halogen przy ul. Barlickiego 3 w godz: pon - pt 8.00 - 15.00,
Księgarnia Czas ul. Zwycięstwa 1
W dniu koncertu bilety dostępne tylko na terenie Fabryki.


(powiększ)

Fisz Emade Tworzywo - na polskiej scenie muzycznej są niewątpliwie symbolem artystycznego wysublimowania i nieustannych poszukiwań. Fisz Emade chyba nigdy nie brzmieli tak mocno i energetycznie. “Zwierzę bez nogi” to album w dużym stopniu sentymentalny – to podróż do czasów, kiedy hip hop święcił swoje triumfy na międzynarodowej arenie. Fisz i Emade nie byliby oczywiście sobą gdyby nie pokazali także drugiej strony swoich muzycznych fascynacji, bracia nadal uważnie poszukują nowych brzmień – na nowym albumie znalazło się też miejsce dla wycieczek w stronę elektroniki i dubu.

Napszyklat - duet mieszkający i pracujący w Poznaniu, tworzy muzykę eksperymentalną na pograniczu elektroniki i akustyki. W muzyce Napszykłat można doszukać się źródeł hiphopowych, współczesnej muzyki elektronicznej oraz noise'u. Znaczniej bardziej doceniani za granicą, występowali m.in. na jednych z najważniejszych festiwali muzyki alternatywnej Primavera Sound w Barcelonie, oraz na UNSOUND w Nowym Yorku.

Dżentelmenels to muzyczny alians hip-hopu, rocka, jazzu i funky dobrze znany mieszkańcom Gliwic, angażujący na scenie dziesięciu muzyków.

Wiecej informacji: www.facebook.com/starafabrykadrutu