Wydarzenia 2013
2013-12-18

„Manufaktura Dźwięku” to szósta już edycja przeglądu, którego głównym celem jest wyłonienie i promowanie najzdolniejszych śląskich zespołów muzycznych w połączeniu z koncertami zaproszonych gości. W tym roku festiwal odbędzie się 21 grudnia. Zapraszamy do klubu SPIRALA w Mrowisku przy ulicy Pszczyńskiej 85 na cały wieczór koncertów.

Jako zaproszeni goście wystąpią: GOORAL ze swoim ethno - electro show dzień po premierze swojej nowej płyty „Better Place”, laureaci ubiegłorocznej edycji "Manufaktury Dźwięku" zespół MOM BASSA, oraz reggae'owe JaHoo ze specjalnym koncertem urodzinowym z gośćmi.

[Więcej]
2013-10-21

Zapraszamy 26 października od godz. 20.00 do poprzemysłowych przestrzeni Starej Fabryki Drutu na kolejny koncert z cyklu Spotkania Alternatywne, tym razem zagrają: Mikromusic, Paula i Karol, Biff oraz Tatapali.

[Więcej]
2013-04-06

Tegoroczna edycja HALO!GENu odbędzie się 26 i 27 kwietnia, zapraszamy do Starej Fabryki Drutu a w programie m.in.:

Koncerty: R.U.T.A. i Paprika Korps

Wystawa: SELF?CONTROL, wystawa fotografii i video, kuratorki: Maga Sokalska, Katarzyna Kalina

Pokazy filmowe: Pokaz wybranych animacji z festiwalu Ars Electronica Animation Festival oraz kolejna edycja Vimeo Party (najlepsze krótkie formy filmowe - animacje, teledyski - z całego świata starannie wybrane przez Marcina Fischera)

[Więcej]
2013-03-20

Zapraszamy 22.03.2013 (piątek) na charytatywny koncert hip - hopowy do gliwickiej Starej Fabryki Drutu ul. Stanisława Dubois 22, na rzecz dziewczynki chorej na skoliozę.

Główna gwiazda imprezy "LENIWE GŁOWY"

[Więcej]