O firmie

Witaj!

Nazywam się Wiktor Trandowski, jestem założycielem i właścicielem Fabryki Drutu.

Mój tata był elektronikiem, od małego miałem styczność z różnego rodzaju drutami, kablami, światłami, czy też małymi urządzeniami. Godzinami wpatrywałem się w to co robi próbując zrozumieć system działa, jakim cudem jedna rzecz pasuje do drugiej. Nie ukrywam zacząłem rozwijać się w tym samym kierunku co mój wzór - w podstawówce przesiadywałem z książkami poznając tajniki elektroniki, bądź w pracy z tatą podpatrując co robi. Takim oto sposobem trafiłem na studia które miały mnie wyszkolić w tym samym zawodzie. Jednak moja droga nieco się zmieniła. Poznałem mojego serdecznego kolegę - Antka, który robił przepiękna cuda z drutu, wykorzystując do tego maszyny których nie widziałem nigdy na oczy. Nie ukrywam, zafascynowało mnie to. Znając się na małych urządzeniach oraz to co potrafią zacząłem wykorzystywać wiedzę do tej pory zdobytą z nową fascynacją - drutem. Nawet nie macie pojęcia ile rzeczy można zrobić z takiego małego elementu jakim jest drut. Oprócz tradycyjnych części, oświetleń, ogrodzeń po wymyślne dekoracje które zdobią niejeden dom.

Tak więc rozwijając swoją pasję wpadłem na pomysł - a co gdyby tak podzielić się swoim hobby oraz dziełami ze światem?

W taki oto sposób powstała Fabryka Drutu - założona w 2005 roku w Warszawie. Nie ukrywam, początki nie należały do najłatwiejszych. Z czasem firmę trzeba było powiększyć o paru pracowników (nie byłem w stanie robić wszystko, a doba ma niestety tylko 24 godziny!). W taki oto sposób powstał nasz mały zespół obecnie składający się z 4 osób włącznie ze mną.

Nabierając doświadczenia w prowadzeniu firmy, dokładając wszelkich starań aby moje obowiązki zostały wykonywane w 100% a nawet więcej, pracując dzień w dzień osiągnąłem to co widzicie -  może i małą ale prężną firmę, w której nie brakuje klientów, do tego zadowolonych - to najważniejsze!