Koncert Wikęd Monkeys

Witajcie!

Ostatni koncert cieszył się taką popularnością i pozytywną energią że zaprosiliśmy kolejny ciekawy  zespół do współpracy i wystąpień w naszej Fabryce Drutu. Przedstawiamy Wam Wikęd Monkeys! Jest to zespół który powstał w 2014 roku w Gdańsku, członkami są : Wiktor Trębacz, Natalia Skrzypek, Małgorzata Wokal oraz Piotr Klawiszowy. Muzykę ich ciężko przypisać do jednego konkretnego gatunku - grają niemalże wszystko! Pop, funk, soul, pojawiają się również zalążki hip hopu czy muzyki klasycznej bądź elektronicznej. Świetnie uzdolniona muzyczna grupa gra już 4 lata, wydali 2 albumy które dość szybko stały się znane, ich ostatni singiel "Wszystko to co mam" zyskał 5 miejsce na liście Top Polska Hits 2018 i 3 na liście Music Hits w Radiu Polskie Hity.

Sami przyznają się do tego iż ich pierwsze próby odbywały się w garażu, starali się aby ich pierwszy koncert wyszedł jak najlepiej, bo jak sami określili sa perfekcjonistami. Biorą udział we wszelakich akcjach charytatywnych, uważają że nie grają jedynie dla pieniędzy, jest to ich pasja i w ten sposób mogą pokazać ludziom kawałek swojego świata. Wszyscy poznali się na studiach, są nierozłącznymi przyjaciółmi. Zaczęło się od zwykłych spotkań, pogrywaniu i podśpiewywaniu sobie, a skończyło na wspólnej pracy na scenie.

Ich koncert odbędzie się oczywiście w Fabryce Drutu, w najbliższy weekend o godzinie 19:30, wpuszczamy od 18:30. Zapraszamy również na wystawę sztuki współczesnej, jest otwarta w godzinach funkcjonowania Fabryki. Znajdziecie tu nie tylko obrazy ale również rzeźbę, biżuterię, czy inny handmade. Wystawa będzie do wtorku także osoby zainteresowane zapraszamy, w razie pytań piszcie, dzwońcie, na pewno odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Bilety na koncert dostępne na miejscu (możliwa rezerwacja telefoniczna, wtedy odbiór biletów godzinę przed koncertem)

Zobacz stronę autora: life extension